II KOLEJKA OKRĘGOWEJ LIGI TRAMPKARZA WYGRANA 3:0
II KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ TRAMPKARZA WYGRANA 3:0.
Bramki:
- DORIAN MAZURCZAK,
- KUBA HILDEBRANDT,
- MAURYCY KOZAK.
Dzisiaj rozegraliśmy mecz ligowy z drużyną AP OLEŚNICA II, mecz zakończył się naszą wygraną 3:0. Na pierwszą bramkę nie czekaliśmy długo w 6 minucie po ładnym podaniu Maćka, Dorian strzela pierwszą bramkę dla naszej drużyny na 1:0 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie gospodarze przycisnęli nas na naszej połowie ale wykonaliśmy dobrą pracę gdzie stworzyliśmy dwie dogodne kontry, po bramce Kuby było 2:0 a po pięknym fałszu z linii końcowej boiska Maurycy ustala wynik na 3:0.
Podkreślić trzeba, że cała drużyna wykonała dużą prace w dzisiejszym meczu, nawet przy chorobie dwóch podstawowych zawodników, którzy zmagali się z chorobą podczas meczu ( bardzo dobra podstawa, że nie odpuszczali grali do końca).
W składzie:
WOJTEK, DAWID, MIKOŁAJ, KRYSTIAN, MICHAŁ, BARTEK, SZYMON, MAURYCY, DORIAN, KUBA, MACIEK, DOMINIK, KRZYŚ, KRZYSIEK, OLEK, IGOR W.
BRAWO CHŁOPAKI !!!!!!!!!!!
ORLIKI GMINA MIĘKINIA.
W drugim meczu w Lidze Terenowej Młodzika, młodsza drużyna w składzie rocznikiem 2006/2007 przegrała mecz na wyjeździe z drużyną FC KOSTOMŁOTY 1:5.
Chłopaki gramy dalej. Praca , praca a następny mecz wygracie.