MAJOWY TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY MIEKINIA

TURNIEJ MAJOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY MIĘKINIA

ORLIKIGMINAMIĘKINIA CUP 2017

w dniu 28 maja 2017r na nowym boisku w Wilkszynie przy kompleksie ORLIK odbył się BEZPŁATNY turniej o Puchar Wójta Gminy Miękinia Pana Jana Mariana Grzegorczyna.

W turnieju uczestniczyło 11 drużyn w który skład wchodziło prawie 120 młodych zawodników w dwóch kategoriach wiekowych ŻAK ORAZ ORLIK.

Organizatorem turnieju był Wójt Gminy Miękinia, Samorządowy Ośrodek Kultury oraz Klub ORLIKI GMINA MIĘKINIA. Przy pięknej pogodzie ( było bardzo gorąco ), uczestniczyły drużyny z Gminy Miękinia oraz z miejscowości sąsiadującej z Gminą.

• ORLIKIGMINAMIĘKINIA ( kat. Żak i Orlik 2 drużyny)

• ORLIKIGMINAMIĘKINIA – GRUPA LUTYNIA ( kat. Żak )

• AP BRZEG DOLNY ( kat. Orlik )

• POGOŃ MIĘKINIA ( kat. Orlik )

• OLYMPIC WROCŁAW ( kat. Orlik )

• CZARNI BIAŁKÓW ( kat. Żak )

• MECHANIK BRZEZINA ( kat. Żak i Orlik )

• KP BRZEG DOLNY ( kat. Żak )

W kategorii ŻAK każda drużyna zajęła I miejsce, zawodnicy otrzymali medale, drużyny dyplomy oraz puchary a najlepszym strzelcem został zawodnik ORLIKIGMINAMIĘKINIA – LUTYNIA

oraz najlepszym bramkarzem zawodnik z KP BRZEG DOLNY.

• VI miejsce ORLIKI GMINA MIĘKINIA II

III miejsce regulaminowo z lepszym bilansem bramek zajęła drużyna ORLIKI GMINA MIĘKINIA , na prośbę trenera Pogoń Miękinia zostały przeprowadzone karne i lepsza okazała się Pogoń Miękinia „ wszystko to się robi dla dobrej rywalizacji”.

Dwie nagrody indywidualne powędrowały do drużyny AP BRZEG DOLNY dla najlepszego strzelca oraz bramkarza a najlepszym zawodnikiem został zawodnik OLYMPIK WROCŁAW.

Cały turniej odbył się w bardzo miłej atmosferze i zakończył się bardzo pozytywnie.