PIKNIK RODZINNY KLUBU

PIKNIK RODZINNY KLUBU ORLIKIGMINAMIĘKINIA.

W dniu 24 czerwca na obiekcie ORLIK w Wilkszynie został zorganizowany PIKNIK RODZINNY klubu ORLIKIGMINAMIĘKINIA.

W imprezie wzięła bardzo duża liczba uczestników związanych z klubem.

Na sam początek został przedstawiony i omówiony sezon piłkarski 2016/2017 wraz z przedstawieniem osiągnięć klubowych z wręczeniem nagród za wygranie LIGI TERENOWEJ MŁODZIKÓW.

Podczas PIKNIKU zostały przeprowadzone turnieje podzielone na grupy w każdej kategorii klubu ŻAK, ORLIK, MŁODZIK oraz RODZICE NA RODZICÓW, RODZICE NA ZAWODNIKÓW ( górą byli zawodnicy ). Po turnieju został przeprowadzony konkurs rzutów karnych na cztery kategorie: ŻAK, ORLIK, MŁODZIK, RODZICE. W tym konkursie najlepszy strzelec otrzymał nagrodę.

Każdy uczestnik otrzymał poczęstunek ufundowany przez Wójta gminy Miękinia Pana Jana Mariana Grzegorczyna a zawodnicy którzy wygrali LIGĘ otrzymali nagrody ufundowane przez firmę SEB-TRAS z Wilkszyna, INKOM budująca osiedle w Wilkszynie oraz KWIACIARNIĘ MACIEJ I DOROTA WALUŚ Z LEŚNICY.

IMPREZA BYŁA NAPRAWDĘ UDANA

ORLIKIGMINAMIĘKINIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!